Dodane:  6 lutego 2019, 20:30 | Marek

U-23: Wysoka wygrana z Blyth

Aż 9 bramek padło w meczu drużyny Newcastle United do lat 23 z Blyth Spartans, a Sroki wygrały 7:2 w ćwierćfinale lokalnego pucharu Northumberland Senior Cup.

Newcastle objęło prowadzenie już w 7 minucie po trafieniu Yannicka Toure, a później Sroki zdobyły trzy gole w trzy minuty. Do siatki trafiali Juanito, Kelland Watts i Toure.

W 22 minucie straty gości zmniejszył Bradley Fewster, ale Rosaire Longelo przywrócił Srokom czterobramkowe prowadzenie. Tuż przed przerwą Fewster znów zdobył gola dla Blyth.

Po szalonej pierwszej połowie, po przerwie padły już tylko dwie bramki, oba autorstwa Wattsa, który tym samym skompletował hat-tricka.