U-18: Czerwone Diabły górą

Dodane: 06.10.2018, 15:36, przez Marek

W sobotę zmierzą się nie tylko pierwsze drużyny Manchesteru United i Newcastle United. Zrobiły to już drużyny do lat 18 i tu Czerwone Diabły wygrały 3:0.

Wszystkie gole tego spotkania padły w pierwszej połowie. Strzelanie rozpoczął Ethan Galbraith w 13 minucie. Po pół godzinie gry słabym, ale precyzyjnym strzałem na 2:0 podwyższył Aliou Traore, a trzy minuty później Galbraith raz jeszcze trafił do bramki uderzeniem z 16 metrów.

Newcastle, poza jedną okazją na początku drugiej połowy, zupełnie nie radziło sobie w tym meczu i miało spore problemy z wyjściem z własnej połowy. Czerwone Diabły miały jeszcze kilka okazji na podwyższenie wyniku i Newcastle miało sporo szczęścia, że nie przegrało wyżej.