U-23: Porażka ze Świętymi

Dodane: 14.09.2018, 22:16, przez Marek

W piątkowy wieczór drużyna Newcastle United do lat 23 doznała trzeciej ligowej porażki z rzędu. Tym razem Sroki przegrały u siebie z Southamptonem 0:1.

Newcastle miało świetną okazję na otworzenie wyniku, gdy w 18 minucie Thomas Allan i Matthew Longstaff wyszli z kontrą. Sean Longstaff urwał się obrońcą i po rajdzie z piłką zdecydował się na strzał z 16 metrów, lecz nie trafił w światło bramki.

W 34 minucie nie pomylił się za to Michael Obafemi przejął piłkę po nieudanym podaniu obrońcy do bramkarza i pokonał Freddie’ego Woodmana dając prowadzenie Świętym. Sroki grały wtedy w dziesiątkę, gdyż opatrywany poza boiskiem był Watts.

Sroki miały więcej z gry w drugiej połowie, ale mocny strzał Adama Wilsona wybronił bramkarz rywali, podobnie jak uderzenia Wattsa.