Dodane:  8 października 2023, 23:44 | Marek

NUWFC: Sroki wciąż bez straty punktu w lidze

Newcastle United Women kontynuuje swój idealny start ligowego sezonu. W niedzielę Sroki pokonały na wyjeździe Liverpool Feds Women 4:0 swoim czwartym meczu.

W 34 minucie przeważające od początku Newcastle wyszło na prowadzenie. Strzał Cary Milne-Redhead odbił się od słupka, a dobitka Kacie Elson wylądowała w siatce.

W pierwszej akcji po przerwie piłka trafiła przed pole karne do Emmy Kelly, a ta strzałem pod poprzeczkę podwyższyła prowadzenie Srok.

Po godzinie gry było już 3:0 dla Newcastle. Mocny strzał z dalszej odległości oddała Elysia Boddy, bramkarka rywalek obiła piłkę przed siebie i Bridget Galloway skutecznie dobiła.

Jedenaście minut później Galloway jeszcze raz wpisała się na listę strzelczyń, gdy po rzucie rożnym główką skierowała piłkę do siatki.