Dodane:  5 listopada 2021, 16:11 | Marek

U-23: Kompletnie nieudany wyjazd do Southampton

Drużyna Newcastle United do lat 23 wybrała się na samo południe Anglii, by zagrać mecz z Southampton i była to kompletnie nieudana wyprawa. Święci rozbili Sroki 5:0.

Do przerwy gospodarze prowadzili 2:0, choć to Sroki przeważały. Oba gole padły w podobny sposób, po szybkich atakach i dwukrotnie do siatki trafiał Kazeem Olaigbe.

W 16 minucie drugiej połowy było już 3:0. Po rzucie rożnym z piłką minął się Dan Langley, a ta trafiła do ustawionego na dalszym słupku Dynela Simeu, który zdobył gola.

Chwilę później było już 4:0. Tym razem Olaigbe podawał, a Thierry Small strzałem w dolny róg bramki pokonał Langleya. Piątą i ostatnią bramkę, która przypieczętowała piąte z rzędu zwycięstwo Świętych, po kontrze zdobył Lewis Payne.