NUWFC: Pierwsze wzmocnienie tego lata
85-krotna reprezentantka Walii zaczynała karierę w Cardiff City, a później grała w Yeovil Town, Bristol City, Reading, Manchesterze United, a dwa ostatnie sezony spędziła w Liverpoolu, z którym w sezonie 2023/24 sięgnęła po Women’s FA Cup.
Po dołączeniu do Srok, Evans powiedziała: - Cieszę się, że ten transfer w końcu doszedł do skutku. Jestem w siódmym niebie, nie mogę się doczekać spotkania z dziewczynami, spotkania z kibicami i pokazania im, na co mnie stać.
- Myślę, że to naprawdę ekscytujący projekt i nie mogę się doczekać początku.
Menedżerka Tanya Oxtoby dodała: - Gemma dołącza do nas z bogatym doświadczeniem zarówno na poziomie klubowym, jak i międzynarodowym, grając w reprezentacji Walii.
- Pracowałam z nią już wcześniej, więc wiem, co oferuje nam na boisku dzięki swojej walce i determinacji, a także defensywnym umiejętnościom.
- Rozumie, czego potrzeba, żeby grać w Women’s Super League i właśnie tam chcemy być. Nie mogę się doczekać ponownej współpracy z Gemmą.
Wesprzyj działalność NUFC.com.pl
Komentarze | 0
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.



























Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.
Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.
West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.





