Transfer Jorgensena w lecie?

Dodane: 07.02.2018, 23:13, przez Marek

W styczniu Newcastle United chciało pozyskać Nicolaia Jorgensena z Feyenoordu, a jak zapewnia agent piłkarza, Sroki bardzo się starały, żeby do transferu doszło.


Newcastle proponowało Holendrom 15 milionów funtów za duńskiego napastnika, a musiałyby wyłożyć 5 milionów funtów i ostatecznie do porozumienia nie doszło.

Agent Jorgensena Mikkel Nissen przyznał, że działacze Feyenoordu nie byli skłonni oddać swojego piłkarza w styczniu, ale do sprawy można wrócić w lecie.

Nissen powiedział w rozmowie dla duńskiej gazety powiedział: - Mogę potwierdzić, że Newcastle naprawdę chciało go pozyskać i wiele zrobiło, żeby tak się stało.

- W grze był też inny klub z Premier League, ale Newcastle najbardziej się starało. Feyenoord był przeciwny temu transferowi. Nie chcieli go sprzedać w tym oknie transferowym i przyjrzymy się temu w lecie.


Wcześniejsze wiadomości:

» Odmieniony Diame

» U-23: Porażka z Wilkami

» Turniej kibiców w Trzciance

» Benitez o remisie z Orłami

» Yedlin: Mieszane uczucia

Udostępnij:

 
 

Dodaj komentarz:


Musisz się zalogować, by móc dodać komentarz!

Komentarze (8):

Sala91 napisał:08.02.18, 08:09 

ja cholere tak cisną na tego duńczyka??
nie rozumiem.. zamiast ściąnąć ogranego i DOTĘPNEGO sturridge'a, to się skupili na tym gościu.
Też ciekawe że sturr poszedł do WBA.. czyżby nikt od nas nie złożył oferty? a może mamy taką renomę na wyspach?

djrado22 napisał:08.02.18, 14:54 

Wybral West Brom ze wzgledow rodzinnych. Ciesz sie ze Slimani do nas przyszedl...transfery to nie jest hop siup

djrado22 napisał:08.02.18, 14:55 

Zwlaszcza pod rządami Ashley'a

Sala91 napisał:08.02.18, 17:04 

AAA.. to nie wiedziałem.. :)
nie wiem z czego się cieszyć, to tylko rental... a nie TRANSFER..
A po 2 to zobaczymy co abdul pokaże, póki co ładnie tylko sobie fika na treningach. Ale w pierwszym składzie będzie musiał wygryźć Ayoze, Gayle'a i przede wszystkim Joselu.

AdeptusNewcastlus napisał:08.02.18, 17:23 

Z tym wygryzaniem wymienionych to chyba bedzie najmniejszy problem pod warunkiem że coś tam chłop gra. Kenedy z marszu wbił do pierwszej "11" , taka to "konkurencja" w NUFC.

djrado22 napisał:08.02.18, 19:33 

Joselu ma grype a gayle gówno gral...jak Slimani nie wyjdzie w pierwszym to jaja beda

Sala91 napisał:08.02.18, 20:03 

to o wygryzaniu to z przymrużeniem oka miało być :) zobaczymy... ja bym wolał sprzedać gejla, i joselu, zostawić ayoze, mitro i wtedy pożyczyć abdula, i KUPIĆ kogoś porządnego...

djrado22 napisał:08.02.18, 22:09 

a ja bym wolał żebyśmy nie spadli, bo wtedy nikogo nie kupimy a co lepszych to sprzedamy.


  • Poprzedni mecz

    Blackburn   Newcastle
     
    FA Cup
    15.01.2019, 20:45
    Ewood Park
  • Następny mecz

    Newcastle   Cardiff
    VS
     
    Premier League
    19.01.2019, 16:00
    St. James' Park
  • Terminarz

    19.01Cardiff (d)
    29.01Man City (d)
    02.02Tottenham (w)
    09.02Wolves (w)
    23.02Huddersfield (d)
    27.02Burnley (d)
    Zobacz cały terminarz
  • Tabela

    1. Liverpool 22 57
    2. Man City 22 53
    3. Tottenham 22 48
    4. Chelsea 22 47
    5. Arsenal 22 41
    6. Man Utd 22 41
    Zobacz całą tabelę


Z obozu rywali:

Jose Mourinho został zwolniony z funkcji menedżera Manchesteru United. Do końca sezonu zespół poprowadzi Ole Gunnar Solskjaer.
Jeff Hendrick o rok przedłużył umowę z Burnley. Jego nowy kontrakt będzie ważny do czerwca 2020 roku.
Chris Smalling przedłużył kontrakt z Manchesterem United do 2022 roku z możliwością przedłużenia o kolejny rok.
Joel Matip wypadnie z gry na 6 tygodni, gdyż przejdzie operację złamanego obojczyka. Urazu doznał podczas meczu Ligi Mistrzów z Napoli.
Aaron Mooy nie zagra do lutego z powodu kontuzji kolana.
West Ham skorzystał z opcji przedłużenia kontaktu z Markiem Noblem do 2021 roku. 31-letni Noble jest wychowankiem klubu.

Wideo:

Newcastle United rozgromiło Sunderland 5:0 w meczu drużyn do lat 23. Gole dla Srok strzelali Owen Bailey, Callum Roberts, Luke Charman dwie i Elias Sorensen.


Statystyki NUFC.com.pl: