Transfer Jorgensena w lecie?

Dodane: 07.02.2018, 23:13, przez Marek

W styczniu Newcastle United chciało pozyskać Nicolaia Jorgensena z Feyenoordu, a jak zapewnia agent piłkarza, Sroki bardzo się starały, żeby do transferu doszło.


Newcastle proponowało Holendrom 15 milionów funtów za duńskiego napastnika, a musiałyby wyłożyć 5 milionów funtów i ostatecznie do porozumienia nie doszło.

Agent Jorgensena Mikkel Nissen przyznał, że działacze Feyenoordu nie byli skłonni oddać swojego piłkarza w styczniu, ale do sprawy można wrócić w lecie.

Nissen powiedział w rozmowie dla duńskiej gazety powiedział: - Mogę potwierdzić, że Newcastle naprawdę chciało go pozyskać i wiele zrobiło, żeby tak się stało.

- W grze był też inny klub z Premier League, ale Newcastle najbardziej się starało. Feyenoord był przeciwny temu transferowi. Nie chcieli go sprzedać w tym oknie transferowym i przyjrzymy się temu w lecie.


Wcześniejsze wiadomości:

» Odmieniony Diame

» U-23: Porażka z Wilkami

» Turniej kibiców w Trzciance

» Benitez o remisie z Orłami

» Yedlin: Mieszane uczucia

Udostępnij:

 
 

Dodaj komentarz:


Musisz się zalogować, by móc dodać komentarz!

Komentarze (8):

Sala91 napisał:08.02.18, 08:09 

ja cholere tak cisną na tego duńczyka??
nie rozumiem.. zamiast ściąnąć ogranego i DOTĘPNEGO sturridge'a, to się skupili na tym gościu.
Też ciekawe że sturr poszedł do WBA.. czyżby nikt od nas nie złożył oferty? a może mamy taką renomę na wyspach?

djrado22 napisał:08.02.18, 14:54 

Wybral West Brom ze wzgledow rodzinnych. Ciesz sie ze Slimani do nas przyszedl...transfery to nie jest hop siup

djrado22 napisał:08.02.18, 14:55 

Zwlaszcza pod rządami Ashley'a

Sala91 napisał:08.02.18, 17:04 

AAA.. to nie wiedziałem.. :)
nie wiem z czego się cieszyć, to tylko rental... a nie TRANSFER..
A po 2 to zobaczymy co abdul pokaże, póki co ładnie tylko sobie fika na treningach. Ale w pierwszym składzie będzie musiał wygryźć Ayoze, Gayle'a i przede wszystkim Joselu.

AdeptusNewcastlus napisał:08.02.18, 17:23 

Z tym wygryzaniem wymienionych to chyba bedzie najmniejszy problem pod warunkiem że coś tam chłop gra. Kenedy z marszu wbił do pierwszej "11" , taka to "konkurencja" w NUFC.

djrado22 napisał:08.02.18, 19:33 

Joselu ma grype a gayle gówno gral...jak Slimani nie wyjdzie w pierwszym to jaja beda

Sala91 napisał:08.02.18, 20:03 

to o wygryzaniu to z przymrużeniem oka miało być :) zobaczymy... ja bym wolał sprzedać gejla, i joselu, zostawić ayoze, mitro i wtedy pożyczyć abdula, i KUPIĆ kogoś porządnego...

djrado22 napisał:08.02.18, 22:09 

a ja bym wolał żebyśmy nie spadli, bo wtedy nikogo nie kupimy a co lepszych to sprzedamy.


  • Poprzedni mecz

    Newcastle   Chelsea
     
    Premier League
    13.05.2018, 16:00
    St. James' Park
  • Następny mecz

  • Terminarz

    Zobacz cały terminarz
  • Tabela

    1. Man City 38 100
    2. Man Utd 38 81
    3. Tottenham 38 77
    4. Liverpool 38 75
    5. Chelsea 38 70
    6. Arsenal 38 63
    Zobacz całą tabelę


Z obozu rywali:

Unai Emery zastąpił Arsene’a Wengera na stanowisku menedżera Arsenalu. Hiszpan podpisał z Kanonierami umowę na dwa lata.
Manuel Pellegrini został nowym menedżerem West Hamu United. Chilijczyk podpisał z Młotami kontrakt na trzy lata.
Leicester City pozyskało Roberto Pereirę z FC Porto. Portugalczyk podpisał kontrakt z Lisami na 5 lat.
Chelsea triumfowała w Pucharze Anglii w sezonie 2017/18. The Blues pokonali w finale Manchester United.
Lewis Cook podpisał nowy kontrakt z Bournemouth. Nowa umowa zatrzyma go w klubie do 2022 roku.
Jamie Murphy został wykupiony z Brighton przez Glasgow Rangers, do którego był wypożyczony na drugą połowę sezonu 2017/18.

Wideo:

Program BBC pt. "Alan Shearer: Demencja, futbol i ja", w którym były piłkarz Newcastle United próbuje się dowiedzieć, czy częste uderzanie piłki głową prowadzi do demencji.


Statystyki NUFC.com.pl: