Transfer Jorgensena w lecie?

Dodane: 07.02.2018, 23:13, przez Marek

W styczniu Newcastle United chciało pozyskać Nicolaia Jorgensena z Feyenoordu, a jak zapewnia agent piłkarza, Sroki bardzo się starały, żeby do transferu doszło.


Newcastle proponowało Holendrom 15 milionów funtów za duńskiego napastnika, a musiałyby wyłożyć 5 milionów funtów i ostatecznie do porozumienia nie doszło.

Agent Jorgensena Mikkel Nissen przyznał, że działacze Feyenoordu nie byli skłonni oddać swojego piłkarza w styczniu, ale do sprawy można wrócić w lecie.

Nissen powiedział w rozmowie dla duńskiej gazety powiedział: - Mogę potwierdzić, że Newcastle naprawdę chciało go pozyskać i wiele zrobiło, żeby tak się stało.

- W grze był też inny klub z Premier League, ale Newcastle najbardziej się starało. Feyenoord był przeciwny temu transferowi. Nie chcieli go sprzedać w tym oknie transferowym i przyjrzymy się temu w lecie.


Wcześniejsze wiadomości:

» Odmieniony Diame

» U-23: Porażka z Wilkami

» Turniej kibiców w Trzciance

» Benitez o remisie z Orłami

» Yedlin: Mieszane uczucia

Udostępnij:

 
 

Dodaj komentarz:


Musisz się zalogować, by móc dodać komentarz!

Komentarze (8):

Sala91 napisał:08.02.18, 08:09 

ja cholere tak cisną na tego duńczyka??
nie rozumiem.. zamiast ściąnąć ogranego i DOTĘPNEGO sturridge'a, to się skupili na tym gościu.
Też ciekawe że sturr poszedł do WBA.. czyżby nikt od nas nie złożył oferty? a może mamy taką renomę na wyspach?

djrado22 napisał:08.02.18, 14:54 

Wybral West Brom ze wzgledow rodzinnych. Ciesz sie ze Slimani do nas przyszedl...transfery to nie jest hop siup

djrado22 napisał:08.02.18, 14:55 

Zwlaszcza pod rządami Ashley'a

Sala91 napisał:08.02.18, 17:04 

AAA.. to nie wiedziałem.. :)
nie wiem z czego się cieszyć, to tylko rental... a nie TRANSFER..
A po 2 to zobaczymy co abdul pokaże, póki co ładnie tylko sobie fika na treningach. Ale w pierwszym składzie będzie musiał wygryźć Ayoze, Gayle'a i przede wszystkim Joselu.

AdeptusNewcastlus napisał:08.02.18, 17:23 

Z tym wygryzaniem wymienionych to chyba bedzie najmniejszy problem pod warunkiem że coś tam chłop gra. Kenedy z marszu wbił do pierwszej "11" , taka to "konkurencja" w NUFC.

djrado22 napisał:08.02.18, 19:33 

Joselu ma grype a gayle gówno gral...jak Slimani nie wyjdzie w pierwszym to jaja beda

Sala91 napisał:08.02.18, 20:03 

to o wygryzaniu to z przymrużeniem oka miało być :) zobaczymy... ja bym wolał sprzedać gejla, i joselu, zostawić ayoze, mitro i wtedy pożyczyć abdula, i KUPIĆ kogoś porządnego...

djrado22 napisał:08.02.18, 22:09 

a ja bym wolał żebyśmy nie spadli, bo wtedy nikogo nie kupimy a co lepszych to sprzedamy.


  • Poprzedni mecz

    Newcastle   Man Utd
    RAPORT
    Premier League
    11.02.2018, 15:15
    St. James' Park
  • Następny mecz

    Bournemouth   Newcastle
    VS
     
    Premier League
    24.02.2018, 16:00
    Dean Court
  • Terminarz

    24.02Bournemouth (w)
    03.03Liverpool (w)
    10.03Southampton (d)
    16.03Tottenham (w)
    31.03Huddersfield (d)
    07.04Leicester (w)
    Zobacz cały terminarz
  • Tabela

    1. Man City 27 72
    2. Man Utd 27 56
    3. Liverpool 27 54
    4. Chelsea 27 53
    5. Tottenham 27 52
    6. Arsenal 27 45
    Zobacz całą tabelę


Z obozu rywali:

Chelsea potwierdziła pozyskanie Emersona Palmieriego z Romy. Prawy obrońca kosztował The Blues 17,6 miliona funtów.
Aymeric Laporte przeniósł się z Athletic Bilbao do Manchesteru City za 57 milionów funtów. Również Jack Harrison z New York City wzmocnił Citizens.
Sandro Ramirez z Evertonu spędzi resztę sezonu na wypożyczeniu w Sevilli.
Watford wypożyczył Gerarda Deulofeu z Barcelony do zakończenia sezonu. Szerszenie pozyskały również Dodiego Lukebakio z Anderlechtu.
Daniel Sturridge z Liverpoolu oraz Ali Gabr z Zamalek dołączyli do West Bromwich Albion na zasadzie półrocznego wypożyczenia.
Leroy Sane będzie pauzował przez sześć tygodni z powodu kontuzji kostki, jakiej doznał w meczu Manchesteru City z Cardiff.

Wideo:

Program BBC pt. "Alan Shearer: Demencja, futbol i ja", w którym były piłkarz Newcastle United próbuje się dowiedzieć, czy częste uderzanie piłki głową prowadzi do demencji.


Statystyki NUFC.com.pl: