Zainteresowanie Mitrovićem

Dodane: 08.06.2017, 10:25, przez Marek

Napoli oraz dwa tureckie kluby będą próbowały pozyskać Aleksandara Mitrovića z Newcastle United. Nazwisko Serba nie widnieje w planach Rafy Beniteza.


Northern Echo podaje, że Sroki są gotowe wysłuchać ofert za 22-letniego napastnika, ale nie sprzedadzą go taniej niż za 13 milionów funtów, jakie wyłożyły za niego dwa lata temu.

Poważnie zainteresowane jest Napoli, które od dwóch tygodni negocjuje z działaczami z St. James’ Park, ale na razie nie doszło do porozumienia, gdyż włoski klub chciałby pozyskać Serba za niecałe 9 milionów funtów (10 milionów euro).

Trener Napoli Maurizo Sarri jest fanem talentu Mitrovića, ale by mieć go w swojej drużynie, musi przekonać swoich szefów, że warto dołożyć jeszcze 4 miliony funtów.

Napoli nie może zwlekać, ponieważ o piłkarza pytają Besiktas oraz Fenerbahce. Tureckich klubów nie stać na to, by sprostać żądaniom Newcastle, dlatego będą próbowały wypożyczyć napastnika Srok na cały sezon.


Wcześniejsze wiadomości:

» Sroki zagrają na Deepdale

» Abraham wybrał Newcastle

» Sparing z Bradford

» Marka Newcastle się rozwija

» Semedo w Hiszpanii

Udostępnij:

 
 

Dodaj komentarz:


Musisz się zalogować, by móc dodać komentarz!

Komentarze (8):

YohanCabaye napisał:08.06.17, 11:16 

Szkoda...liczyłem,że Mitrović naprawdę wystrzeli w 2 lidze jak Carroll...a po awansie będzie jak Drogba...

Pavlas1417 napisał:08.06.17, 11:38 

22 lata ma jeszcze czas.
Wypożyczyć można sprzedać nie!
Ja bym go zostawił i grał dwoma napastnikami.

Aro napisał:08.06.17, 11:42 

Załóżmy że sprzedajemy Mitro i z kim zostajemy ? Murphy to było pewne że odejdzie po awansie bo już wiekowy gracz, ale zostanie nam w obwodzie tylko kaleka Gayle, którego często łapią różnego rodzaju urazy, i nie jest powiedziane że będzie strzelał w Premier League tak samo jak w Championship. Abraham przyjdzie na wypożyczenie bez opcji pierwokupu, i przez rok będziemy konkurentowi z ligi szkolić piłkarza. Benitez powinien zostawić Mitrovicia bo 22 lata to jeszcze za wcześnie żeby go skreślać...

Sala91 napisał:08.06.17, 14:29 

Nie kumam dlaczego na siłę chcą go opchnąć.. Tak naprawdę to koleś się nie wykazał... Bo nie miał ku temu szansy... JA bym go zostawił, i w końcu dał do pierwszej jedenastki... wiadomo że nie bijemy się o mistrzostwo, więc nie ma nic do stracenia...

dbmagpie napisał:08.06.17, 17:26 

Ja mysle,ze Rafa nigdy nie przepadal za Mitro i tyle w temacie. A ze ten nie zdobywal zbyt wiele bramek nawet wtedy kiedy dostawal pojedyncze szanse to tymbardziej go do siebie nie przekonal. szkoda :(

kołacz napisał:08.06.17, 21:32 

Dobrze, bo nie wiem co inni w nim widzą. Słabo u nas grał i tyle. Wierzę, że Benitez ogarnie drużynę i jeszcze będziecie się cieszyć, że go opchnął, a przyjdzie ktoś lepszy :).

Mr.Black napisał:08.06.17, 23:43 

Mitro to walczak. I do tego ma Newcastle w sercu. To się nam podoba. Fakt - czasami mu się gotuje głowa. Ale myślę, że w następnym sezonie można by grać różnymi wariacjami 4-4-2 z szybkim Gayle'm i odgrywającym Mitro. Ciekawe, jak to widzi Rafa. Bo to jego 4-5-1 to ze znudzeniem się oglądało...

tiago napisał:09.06.17, 13:56 

Jak już to tylko wypożyczenie. Odejdzie definitywnie a po jakimś czasie będą go chcieli z powrotem jak Chelsea Lukaku :)


  • Poprzedni mecz

    Fulham   Newcastle
     
    Premier League
    12.05.2019, 16:00
    Craven Cottage
  • Następny mecz

  • Terminarz

    Zobacz cały terminarz
  • Tabela

    1. Man City 38 98
    2. Liverpool 38 97
    3. Chelsea 38 72
    4. Tottenham 38 71
    5. Arsenal 38 70
    6. Man Utd 38 66
    Zobacz całą tabelę


Z obozu rywali:

Tottenham zanotował 113 milionów funtów zysku za sezon 2017/18. To nowy rekord Premier League pod tym względem.
Wolverhampton Wanderers wykupiło Raula Jimeneza za 30 milionów funtów z Benfiki Lizbona, skąd był wypożyczony.
FIFA dała Cardiff City i Nantes czas do 15 kwietnia, by dojść do porozumienia ws. płatności za transfer Emiliano Sali, który zginął w wypadku lotniczym.
Meczem z Crystal Palace, Tottenham Hotspur zadebiutował na swoim nowym stadionie, który może pomieścić 62 tysiące ludzi.
Po 106 dniach pracy, Claudio Ranieri został zwolniony z posady menedżera Fulham. Zespół tymczasowo poprowadzi Scott Parker.
Brendan Rodgers, który do tej pory prowadził Celtic Glasgow, został nowym menedżerem Leicester City.

Wideo:

Salomon Rondon ma na swoim koncie 10 goli zdobytych dla Newcastle United w tym sezonie. oto wideo prezentujący wszystkie trafienia wenezuelskiego napastnika.


Statystyki NUFC.com.pl: