Dodane: 10 stycznia 2012, 16:22 | Marek

Rezerwy wygrywają, Prior strzela

Rezerwy Newcastle United pokonały 3:1 Wigan Athletic w meczu Ligi Rezerw Premier League. W meczu testowany był Jason Prior z Bognor Regis Town (ósma liga) i wpisał się na listę strzelców ustalając końcowy wynik spotkania.

Newcastle objęło prowadzenie tuż przed przerwą. Gola zdobył Remie Streete, dla którego była to pierwsza bramka w drużynie rezerw.

W 64 minucie padło wyrównanie, jednak już 8 minut później Sroki wróciły na prowadzenie po bramce rezerwowego Brada Inmana, któremu podawał Haris Vuckic.

Na 13 minut przed końcem Greg McDermott wywalczył piłkę na połowie boiska i po długim rajdzie podał na jedenasty metr do Priora, który przyjął piłkę i strzałem w samo okienko zapewnił Newcastle 3 punkty.

Niestety w spotkaniu tym kontuzji doznał Sammy Ameobi, który po jednym ze starć musiał opuścić boisko, gdyż ból w kolanie nie pozwolił mu kontynuować gry.

Mecz odbył się bez udziału publiczności, ale spotkanie obserwował Alan Pardew.