Dodane: 16 listopada 2011, 22:56 | Marek

Derby rezerw dla Sunderlandu

Newcastle United doznało pierwszej porażki w Lidze Rezerw Premier League. W siódmym meczu lepszy od Srok na Stadium of Light okazał się Sunderland, który pewnie wygrał w derbach północno-wschodniej Anglii 3:0.

Grające bardzo młodym składem Newcastle nienajgorzej rozpoczęło to spotkanie, ale nie zdołało zdobyć prowadzenia. Udało się to Czarnym Kotom w 36 minucie dzięki bramce Ryana Noble, który 6 minut później znów wpisał się na listę strzelców.

W pierwszej akcji po przerwie Noble skompletował hat-tricka. Newcastle nie zdołało zdobyć chociaż honorowej bramki, a w doliczonym czasie z boiska wyleciał Patrick Nzuzi za faul na wychodzącym na czystą pozycję Roarie Deaconie.