Dodane: 16 marca 2021, 00:03 | Marek

U-23: Wizyta u lidera zakończona porażką

Ostatnia w tabeli drugiej dywizji Premier League 2 drużyna Newcastle United pojechała w poniedziałek do Leeds United, które jest liderem i nie sprawiła niespodzianki.

W 18 minucie Oisin McEntee popełnił błąd w polu karnym i sfaulował Joe Gelhardta, który sam pewnym strzałem wymierzył karę Srokom z jedenasty metrów.

Ten sam w 30 minucie do gola dołożył asystę, gdy jego dośrodkowanie z rzutu rożnego trafiło na głowę idealnie ustawionego Cresswella, który trafił do bramki tuż obok słupka.

Tuż przed przerwą przypomniał o sobie Christian Atsu. Lewym skrzydłem przedarł się Tom Allen i wyłożył piłkę Ghańczykowi, który tylko dostawił nogę i zmniejszył straty.

W drugiej połowie Newcastle próbowało doprowadzić do wyrównania i stworzyło sobie do tego kilka okazji, ale ostatecznie piłka nie wylądowała już w bramce gospodarzy.