Dodane:  9 marca 2021, 21:45 | Marek

U-23: Remis w derbach, szybko strzelone gole zadecydowały

Drużyna Newcastle United do lat 23 zremisowała na wyjeździe z Sunderlandem 1:1 w derbach Wear-Tyne, przerywając tym samym serię sześciu wyjazdowych porażek.

Spotkanie rozstrzygnęło się już po 11 minutach. Najpierw w 9 minucie gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Josh Hawkes, który ściął z lewego skrzydła i strzałem w dolny róg bramki zaskoczył stojącego w bramce Srok Dana Langleya.

90 sekund później był już remis. Elliot Anderson przejął piłkę na środku boiska i ruszył do przodu, po czym wyłożył piłkę Adamowi Wilsonowi, a ten na raty pokonał bramkarza rywali.

Obie drużyny miały jeszcze wiele szans na zdobycie zwycięskiego gola, ale zawiodła skuteczność po obu stronach. Warto też odnotować występ Matty’ego Longstaffa.