Dodane: 25 listopada 2019, 22:56 | Marek

Porażka na Villa Park

Po przerwie na mecze reprezentacji, Newcastle United nie udało się podtrzymać dobrej serii. W 13 kolejce Sroki przegrały na wyjeździe z Aston Villą 0:2. Obie bramki padły w pierwszej połowie, a do siatki trafiali Conor Hourihane i Anwar El Ghazi.

Więcej wkrótce.

Aston Villa - Newcastle United 2:0 (2:0)
Hourihane (32’), El Ghazi (36’)

Newcastle: Martin Dubravka, DeAndre Yedlin, Federico Fernandez, Paul Dummett (63’ Andy Carroll), Ciaran Clark, Jetro Willems, Isaac Hayden, Jonjo Shelvey, Miguel Almiron (79’ Miguel Almiron), Allan Saint-Maximin, Joelinton (72’ Dwight Gayle)

Aston Villa: Tom Heaton, Frederic Guilbert, Ezri Konsa, Tyrone Mings, Matt Targett, Douglas Luiz, Conor Hourihane (90’+1 Henri Lansbury), John McGinn, Anwar El Ghazi, Jack Grealish, Wesley

Sędzia: Lee Mason
Widzów: 41 821

Komentarze | 1

AdeptusNewcastlus napisał:26.11.19, 13:45
Dawno nie oglądałem meczu NUFC (ostatnio chyba 1-0 z MU). Wczoraj wieczorem wreszcie miałem troche czasu i niestety sie skusiłem. Cóz mimo transferów gra w pierwszej połowie (po której miałem dość) była marna jak za ostatnich lat. Liczyłem że cos ciekawego w ofensywie pokarze trio Almirion, StMaxim i Joelinton. A tu Almirion jak biegał tak dalej biega plus potyka się o własne nogi.. Saint Maximę to jakiś jeżdziec bez głowy gorszy chyba od Grosickiego (bo ten raz na jakiś czas notował chociaz asysty w słabym Hull gdy grało na poziomie Premier League) bo z tego biegania zero efektów. No i brazylijskie drewno kupione za 40 baniek a mam wrażenie ze od takiego darmowego Joselu nie lepszy (o ile nie gorszy). Może jestem w błędzie ale ci kopacze to jakas porażka. Oni strzelili wogóle jakąś bramke w tym sezonie ? O typach typu Hayden czy Shelvey nawet sie nie rozpisuje bo to szrot który zalego tu od lat. Ogółem straszna padaka nawet z bieniaminkiem typu aston villa