U-18: Remis na początek

Dodane: 10.08.2019, 19:58, przez Marek

Dzisiaj rozgrywki ligowe wznowiła drużyna Newcastle United do lat 18. W pierwszej kolejce Premier League U-18, Sroki zremisowały u siebie z Middlebrough 3:3.

Po 23 minutach Boro prowadziło 2:0 po dwóch trafienia Joe Gibsona, który mógł przed przerwą skompletować hat-tricka, ale dwukrotnie trafił w obramowanie bramki.

Po półgodzinie Sroki wróciły do gry. Elliot Anderson i Josh Harrison rozegrali piłkę, która trafiła do Joe White’a, a ten skierował ją pod poprzeczkę bramki gości.

Po przerwie Sroki szybko wyszły na prowadzenie. Harrison wpadł w pole karne rywali, wyłożył piłkę Lucasowi de Bolle, który doprowadził do wyrównania. W 58 minucie Anderson znalazł się na bliższym słupku bramki Middlesbrough i zdobył gola na 3:2 dla Srok.

Boro do końca walczyło i to przyniosło efekt. W czwartej z pięciu doliczonych minut piłka trafiła w pole bramkowe Srok, a Callum Cavanagh skierował ją do siatki.