U-23: Przegrany sparing

Dodane: 07.08.2019, 23:57, przez Marek

Drużyna Newcastle United do lat 23 przegrała w wyjazdowym sparingu z Barnsley U-23 1:3. Wcześniej drugi zespół Srok poznał rywali w Premier League International Cup.

Barnsley otworzyło wynik mocnym strzałem głową Sama Fieldinga, a później obrońca Newcastle Oisin McEntee trafił do własnej bramki.

Tuż przed przerwą pięknym strzałem gola kontaktowego zdobył Elias Sorensen, ale Sroki już nie wyrównały, a kolejny swojak, tym razem Rosiare Longelo, przypieczętował wygraną rywali.

Skład NUFC: Jake Turner (61’ Dan Langley), Ryan Barrett (61’ Luke Charman), Oliver Walters (61’ Rosaire Longelo), Oisín McEntee (75’ Jude Swailes), Lewis Cass, Kell Watts, Mo Sangare, Owen Bailey, Elias Sørensen, Tom Allan, Jack Young (46’ Kyle Scott)

Z kolei Sroki wracają do Premier League International Cup po rocznej przerwie. W fazie grupowej zmierzą się z Blackburn Rovers, Herthą Berlin i Benfiką Lizbona.