Benitez odchodzi z Newcastle

Dodane: 24.06.2019, 14:40, przez Marek

Newcastle United oficjalnie potwierdziło, że nie zdołało dojść do porozumienia z Rafą Benitezem w sprawie nowego kontraktu i hiszpański menedżer opuści klub, gdy wygaśnie jego umowa, czyli 30 czerwca 2019 roku.


Oświadczenie klubu:
- Z rozczarowaniem ogłaszamy, że menedżer Rafael Benitez odejdzie z Newcastle United po wygaśnięciu kontraktu 30 czerwca 2019 roku.

- Ciężko pracowaliśmy, żeby przedłużyć kontrakt Rafy o wiele lat, ale nie było i nie będzie możliwe uzyskanie porozumienia z Rafą oraz jego przedstawicielami.

- Sztab szkoleniowy Rafy, Paco de Míguel Moreno, Antonio Gómez Pérez i Mikel Antia również opuszczą klub 30 czerwca.

- Chcemy podziękować Rafie i jego sztabowi szkoleniowemu za ich pracę w ostatnich trzech latach i ich ogromny wkład w to, co wspólnie osiągnieliśmy.

- Chcemy podziękować naszym kibicom, piłkarzom i sztabowi za cierpliwość w trakcie okresu niepewności. Proces zatrudnienia następcy już się rozpoczął.

Rafa Benitez pracował w Newcastle od 11 marca 2016 roku.


Wcześniejsze wiadomości:

» Pierwszy strój na nowy sezon

» Zmiana właściciela w czerwcu?

» Sroki znów w EFL Trophy

» Longstaff o terminarzu

» Hughes zakończył karierę

Udostępnij:

 
 

Dodaj komentarz:


Musisz się zalogować, by móc dodać komentarz!

Komentarze (7):

Czarek 8thD napisał:24.06.19, 15:30 

Ah kurwa nie warto, nie warto strzępić ryja. Do czasu zmiany właściciela, która może nastąpić za rok, za 5, za 10 lat, nie pozostaje nic tylko się denerwować.
Czy w piłce znajdzie się drugi taki typ, który tak zabija ambicje trenerów, zawodników, kibiców, klubu? Który za wszelką cenę chce przytulić hajs z praw telewizyjnych i utrzymać się jak najmniejszym kosztem?
Przypominam, że sprowadzenie Beniteza, było tylko po to, żeby się utrzymać jak zrobiło się już bardzo źle...

seal napisał:24.06.19, 15:41 

Kibicuje srokom juz od 7 lat i jeszcze nie bylo mi tak smutno z powodu czyjegos odejscia

DB Magpie  napisał:24.06.19, 15:44 

A ja kibicuje Newcastle od prawie 27-u lat i nic mnie juz nie zdziwil.Zwlaszcza za pona 10-o letnich rzadow Spaslaka Ca$hleya... :(

Mateusz  napisał:24.06.19, 20:48 

Masakra, aż mam zalamke...

YohanCabaye napisał:24.06.19, 20:56 

Może w końcu jakiś ciekawy styl będzie towarzyszył tej grupie kopaczy...sorry ale oglądanie Srok pod panowaniem Beniteza to ciagła defensywa i nudy w ofensywie...nie dało się ogladać Newcastle przez 3 lata..

seal napisał:24.06.19, 21:23 

@YohanCabaye wole nudne defensywne granie i pozostanie w premier league niz granie atrakcyjnego futbolu jak Fulham i zlecenie z ligi. Sorry, ale to jakie miejsce my zajmowalismy pod dowodztwem tego Pana z tą bandą kopaczy to jest wynik ponad miarę.

szelkoko napisał:26.06.19, 01:07 

Jak ktoś myśli, że ktoś inny z gówna ukręci bat, to jest w wielkim błędzie. Bo to nie będzie dobry menago, to będzie jakiś nieudacznik, który złapie pana Boga za nogi, że ktoś mu dał robotę.


  • Poprzedni mecz

    Fulham   Newcastle
     
    Premier League
    12.05.2019, 16:00
    Craven Cottage
  • Następny mecz

  • Terminarz

    Zobacz cały terminarz
  • Tabela

    1. Man City 38 98
    2. Liverpool 38 97
    3. Chelsea 38 72
    4. Tottenham 38 71
    5. Arsenal 38 70
    6. Man Utd 38 66
    Zobacz całą tabelę


Z obozu rywali:

Tottenham zanotował 113 milionów funtów zysku za sezon 2017/18. To nowy rekord Premier League pod tym względem.
Wolverhampton Wanderers wykupiło Raula Jimeneza za 30 milionów funtów z Benfiki Lizbona, skąd był wypożyczony.
FIFA dała Cardiff City i Nantes czas do 15 kwietnia, by dojść do porozumienia ws. płatności za transfer Emiliano Sali, który zginął w wypadku lotniczym.
Meczem z Crystal Palace, Tottenham Hotspur zadebiutował na swoim nowym stadionie, który może pomieścić 62 tysiące ludzi.
Po 106 dniach pracy, Claudio Ranieri został zwolniony z posady menedżera Fulham. Zespół tymczasowo poprowadzi Scott Parker.
Brendan Rodgers, który do tej pory prowadził Celtic Glasgow, został nowym menedżerem Leicester City.

Wideo:

Salomon Rondon ma na swoim koncie 10 goli zdobytych dla Newcastle United w tym sezonie. oto wideo prezentujący wszystkie trafienia wenezuelskiego napastnika.


Statystyki NUFC.com.pl: