U-18: Remis w derbach

Dodane: 20.01.2019, 21:24, przez Marek

Drugi raz z rzędu drużyna Newcastle United do lat 18 zremisowała u siebie 1:1. Tym razem taki wynik padł w sobotę, w derbach północno-wschodniej Anglii.

Po pierwszej połowie, w której przeważały Sroki, utrzymywał się bezbramkowy remis, ale w 62 minucie Czarne Koty objęły prowadzenie. Daniel Langley wypuścił piłkę wypuścił piłkę po dośrodkowaniu i Connor Slack najszybciej zareagował, zdobywając bramkę dla gości.

Na kwadrans przed końcem Jack Young, Kain Reed i George Rounsfell przeprowadzili akcję, którą na raty skutecznie wykończył Thomas Cole.

W końcówce wynik mógł ulec zmianie, ale Sroki trafiły w słupek, z kolei Reed minął bramkarza, ale jego strzał został wybity z linii bramkowej. Szansę na zwycięstwo miał też Sunderland, ale bramkarz Srok się zrehabilitował za błąd przy bramce i obronił strzał Ryana Leonarda.