U-18: Porażka ze Stoke

Dodane: 03.11.2018, 14:13, przez Marek

Fatalna seria drużyny Newcastle United do lat 18 trwa. W sobotę młode Sroki przegrały u siebie ze Stoke City 0:3 i była to już ich szóstka porażka z rzędu.

Już po kwadransie gry było pozamiatane. W 3 minucie wynik otworzył James Jennings, a 9 minut później na 2:0 dla Garncarzy podwyższył Ethan Varian. W drugiej połowie końcowy wynik spotkania ustalił Abdoulaye Toure.

Poza tym, że była to szósta porażka Srok z rzędu, to niepokojący jest też bilans bramek w tym okresie, bo Newcastle w tych spotkaniach zdobyło tylko 2 gole, a straciło aż 26.