U-23: Sorensen znów strzela

Dodane: 02.11.2018, 23:13, przez Marek

Drużyna Newcastle United do lat 23 po wpadce z Middlesbrough wróciło na właściwe tory. Drugi zespół Srok pokonał w wyjazdowym meczu Manchester United aż 4:1.

Po półgodzinie gry strzelanie rozpoczął Elias Sorensen. Duńczyk otrzymał podanie od Matty’ego Longstaffa i z pięciu metrów skierował piłkę do bramki. Jednak w doliczonym czasie pierwszej połowy do wyrównania doprowadził.

10 minut po przerwie Sorensen znów wpisał się na listę strzelców, który skutecznie wykończył szybką akcję Srok. Był to 12 gol napastnika Srok w tym sezonie.

Po atakach Czerwonych Diabłów, końcówka meczu znów należała do Srok, które na dziesięć minut przed końcem wyszły z kontrą i Callum Roberts trafił do siatki z 10 metrów.

W trzeciej minucie doliczonego czasu gry akcja dwóch rezerwowych dała Newcastle czwartego gola. Mo Sangare wyłożył piłkę Yannickowi Toure, który z bliska pokonał bramkarza.