Już po kolacji

Dodane: 04.10.2018, 18:58, przez Marek

Wczoraj Mike Ashley spotkał się z Rafą Benitezem i pierwszą drużyną Newcastle United we włoskiej restauracji, gdzie miał zapewnić piłkarzy, że w tym sezonie nie sprzeda klubu. Oczywiście nie obyło się bez kontrowersji.


Kolacja, która wyszła z inicjatywy dyrektora zarządzającego Lee Charnleya, miała na celu oczyszczenie atmosfery między właścicielem a menedżerem i piłkarzami po nieudanym lecie. Benitez nie otrzymał wsparcia na rynku transferowym, a piłkarze długo walczyli o premie.

Jak podaje Daily Mail, Ashley obiecał, że zabierze całą drużynę na wakacje, jeśli unikną spadku, a także zapowiedział, że nie sprzeda klubu w tym sezonie i jest zdeterminowany, żeby zatrzymać Beniteza w klubie.

Właściciel klubu nie chce, żeby piłkarze zaprzątali sobie głowy ewentualną zmianą właściciela w tym sezonie, ponieważ do tego nie dojdzie, a na razie nikt nie był złożenia takiej oferty, która byłaby bliska jego wycenie klubu.

Ashley miał też przyznać, że popełnił błędy i teraz zamierza aktywniej uczestniczyć w życiu klubu i w najbliższych miesiącach ma pojawiać się na meczach, a nawet na treningach.

Po kolacji wszyscy wyszli w dobrych humorach, ale na Ashleya czekali już kibice, którzy skandowali „Gdzie są pieniądze?”. Jeden z kibiców nagrał film, jak Ashley wchodził do samochodu, a potem przez szybę pokazał obraźliwy gest.

Chodzi o dwa wyprostowane palce - środkowy i wskazujący - w kształt V, co w Wielkiej Brytanii jest odpowiednikiem gestu środkowego palca.

Ashley przyłożył do palce do ucha, tak więc nie do końca wiadomo, czy było to zamierzone czy przypadkowe. Rzecznik Ashleya zapewnia, że był to przypadek.

Rzecznik powiedział: - Mike nie użył gestu V. Jedynie położył rękę na karku i patrzył w zupełnie innym kierunku. Po załączonych zdjęciach dobrze widać, że był uśmiechnięty i zadowolony.


Wcześniejsze wiadomości:

» Ashley zawalił sprzedaż klubu

» Odpowiedź Jimeneza

» Książka Keegana - 2. fragment

» Ashley zaprasza na kolację

» Dubravka chce rozmów

Udostępnij:

 
 

Dodaj komentarz:


Musisz się zalogować, by móc dodać komentarz!

Komentarze (2):

Gregor napisał:05.10.18, 11:24 

Nawet sie nie chce tego komentowac

Bonylad napisał:05.10.18, 15:40 

Ja też nie ;) ;)


 • Poprzedni mecz

  Fulham   Newcastle
   
  Premier League
  12.05.2019, 16:00
  Craven Cottage
 • Następny mecz

 • Terminarz

  Zobacz cały terminarz
 • Tabela

  1. Man City 38 98
  2. Liverpool 38 97
  3. Chelsea 38 72
  4. Tottenham 38 71
  5. Arsenal 38 70
  6. Man Utd 38 66
  Zobacz całą tabelę


Z obozu rywali:

Tottenham zanotował 113 milionów funtów zysku za sezon 2017/18. To nowy rekord Premier League pod tym względem.
Wolverhampton Wanderers wykupiło Raula Jimeneza za 30 milionów funtów z Benfiki Lizbona, skąd był wypożyczony.
FIFA dała Cardiff City i Nantes czas do 15 kwietnia, by dojść do porozumienia ws. płatności za transfer Emiliano Sali, który zginął w wypadku lotniczym.
Meczem z Crystal Palace, Tottenham Hotspur zadebiutował na swoim nowym stadionie, który może pomieścić 62 tysiące ludzi.
Po 106 dniach pracy, Claudio Ranieri został zwolniony z posady menedżera Fulham. Zespół tymczasowo poprowadzi Scott Parker.
Brendan Rodgers, który do tej pory prowadził Celtic Glasgow, został nowym menedżerem Leicester City.

Wideo:

Salomon Rondon ma na swoim koncie 10 goli zdobytych dla Newcastle United w tym sezonie. oto wideo prezentujący wszystkie trafienia wenezuelskiego napastnika.


Statystyki NUFC.com.pl:

 

© NUFC.com.pl