Dodane: 20 sierpnia 2018, 23:02 | Marek

U-23: Sunderland rozgromiony

W meczu drużyn do lat 23, Newcastle United rozgromiło Sunderland 5:0. Spotkanie odbyło się na St. James’ Park, a na trybunach zjawiło się aż 3381 kibiców.

W 17 minucie, po rzucie wolnym dla Srok główkował Stefan O’Connor, ale trafił w poprzeczkę. Odbita piłka spadła prosto pod nogi Owena Baileya, który trafił do bramki z kilku metrów.

5 minut później Newcastle podaniami rozpracowało obronę lokalnego rywala, a wszystko skutecznie wykończył Callum Roberts celnym strzałem w dolny róg bramki gości.

Po przerwie dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Luke Charman (na zdj.), w obu przypadkach wykorzystując sytuację „jeden na jednego” z bramkarzem.

Na 6 minut przed końcem, wynik końcowy spotkania ustalił Elias Sorensen. Sroki znów przeprowadziły bardzo dobrą akcję, po której piłkę z prawego skrzydła w pole karne wstrzelił Adam Wilson, a duński napastnik tylko dostawił nogę i pokonał bramkarza.