15.Harvey Barnes5 (12)4100

63.Ben Parkinson0 (1)0000

55.Michael Ndiweni (Annan Athletic)0 (1)0000

Główny trener

Od 8 listopada 2021 roku głównym trenerem Newcastle United jest Eddie Howe, który przez większość kariery piłkarskiej i trenerskiej był związany z AFC Bournemouth. Był menedżerem zespołu z południowego wybrzeża Anglii przez 12 lat, z roczną przerwą na pracę w Burnley. Pod jego wodzą Wisienki awansowały z czwartej ligi aż do Premier League, gdzie utrzymywały się przez pięć sezonów, aż w 2020 roku spadły, a Howe opuścił klub. Po ponad rocznej przerwie od pracy, objął stery w Newcastle po zwolnionym Stevie Brucie.

Poprzedni mecz: Newcastle - Tottenham

13.04.2024, 13:30

Następny mecz: C Palace - Newcastle VS

24.04.2024, 21:00

Terminarz 24.04 C Palace (w)27.04 Sheff Utd (d)04.05 Burnley (w)11.05 Brighton (d)15.05 Man Utd (w)19.05 Brentford (w)
Tabela 1. Man City 32 732. Arsenal 32 713. Liverpool 32 714. Aston Villa 33 635. Tottenham 32 606. Newcastle 32 50